Mapa stránek | ČeštinaDeutsch
logo EMIX3

Novinky

Novinka: Nová generace FV konstrukcí bez vrtání při použití pouze 1 klíče
[17.07.2017]

Tesla vyprodala solární tašky. Nyní zákazníkům začala nabízet nové solární panely
[29.06.2017]

První strom, který má solární panely a nabije vám mobil
[20.06.2017]

Zmenšit text Zvětšit text

Aktuality

Demonstrační projek "Energeticky úsporná škola" národní vítěz kategorie A panevropské soutěže U4ENERGY

- - -

 

Projekt EMIX3 je součástí Sustainable Energy Europe Campaign. - - -


 

   

 Novinka: Nová generace FV konstrukcí bez vrtání při použití pouze 1 klíče
17.07.2017 []

Na trh v České republice přichází nový typ konstrukcí pro instalace solárních panelů na šikmé a rovné střechy od společnosti ESDEC.  Předností tohoto produktu je snadná a rychlá instalace pomocí 1 nástroje. Jako jediné řešení na trhu využívá efekt zrušení tepelných vazeb mezi budovou  a nosnými konstrukcemi solárních panelů.

Nový lídr trhu

Společnost ESDEC vyrábí své konstrukce pro fotovoltaické panely v Holandsku od roku 2004. O kvalitě konstrukcí svědčí skutečnost, že se firma během krátké doby stala lídrem trhu a svým zákazníkům dodala více než 1 GW konstrukcí pro uchycení více než 4 milionů panelů.

Konstrukce ESDEC jsou vhodné pro všechny typy střech, ať už se jedná o šikmé střechy nebo ploché střechy budov. Díky svým parametrům, a to zejména jednoduchosti a nízké hmotnosti je ESDEC první volbou pro instalatéry FV systémů na velkých či malých střechách po celém světě.

Konstrukční řešení dodává společnost ESDEC ve 2 základních provedeních, a to pod značkou ClickFit pro šikmé střechy a pod značkou FlatFix pro ploché střechy.

 

Zpět